Video

    V tejto sekcii môžete sledovať videodokumentáciu členov spolku UltimateCarp z ich úspešných výprav za kaprami. Úlovky, typy, rady ale taktiež kompletné výpravy, videorecenzie či rozhovory Vám budeme pravidelne prinášať. Našu tvorbu môžete nájsť taktiež na YouTube kanály s názvom UltimateCarp TV

    Všetky zábery, ktoré sú použité vo videách UltimateCarp TV boli zachytené výlučne členmi nášho klubu pri pravidelných rybárskych výpravách. Hlavným cieľom našich videí je priblížiť a poďeliť sa s našími zážitkami a úlovkami ktoré sa nám daria zachytiť počas času ktorý trávime pri vode.     Dúfame že naše videá budú inšpiráciou pre dalších či už začínajúcich ale aj skusených kaprárov a že vám naše rady návody a typi dopomôžu ku krásnym úľovkom. Naše videá sú výlučne v HD kvalite preto odporúčame vždy prepnúť pre lepšiu kvalitu. 
Prajeme príjemné sledovanie.
 

Autumn of CarpFishing │Jesenná kaprarina [ 4K ]

Cesta troch chalanov za kaprárskym dobrodružstvom skončila neskutočným 36kg važiacim kaprom. A nezostalo len pri jednom úlovku.

Balaton [VLOG] Epizoda 2

Druhá polovica balatonskej výpravy ktorú koncom septembra podnikli Meso s Adamom. Ako dni plynuli tak sa chalanom zvyšoval aj počet záberov a rýb. Predposlednú a poslednú noc sa im podarilo zdolať krásne zdravé ryby. No veď posúďte. Prajeme príjemné sledovanie. Nezabudni prepnúť na 4K kvalitu :)


Balaton [VLOG] Epizoda 1

Nové séria videí CarpVlogs práve začína. Meso s Adamom sa koncom septembra vybrali na zatial svoju najťažšiu kaprársku výpravu. Cielom bolo uloviť kapra na jednej z najväčších Európskych vôd, na Balatone. Su proste výpravy na ktoré sa nezabúda a toto bola jedna z nich. Vychutnajte si prvú epizódu ako inak v 4K kvalite.

UltimateCarp Cup 2018 vol. 2.0 [ 4K ]

Druhý ročník nášho preteku a jeho videozostrih! UltimateCarp Cup 2018 vol. 2.0.

In my mind [ 4K ]

Ono kaprarina je nádherná, sú proste miesta a jazerá ktoré milujete ale v určity moment človek zistí že je proste čas posunúť sa ďalej. Vyskušať naročnejšie vody, neprebádané jazerá či toky ktoré Vám dajú o mnoho viacej skuseností a poznatkov. Pokusíť sa chytať na čoraz náročnejších miestach. Aj preto som toto video nazval "v mojej mysli". Dlho boli tieto miesta len v mojej mysli, rieka, opustený tok na kraji lesa či nádherná zahraničná voda plná klenotov.

Our Spring │Naša Jar│ [ 4K ]

Počas jari chalani navštívili miestne a zväzové vody na Slovensku. Spoločne podnikli viacero víkendových výprav a my sme si pre Vás pripravili zostrih toho najzaujímavejšieho, čo sa im podarilo dostať na podložku. Najmä Mesov lysec zo slovenskej zväzovky stál skutočne za to ! Prajeme príjemné sledovanie samozrejme v 4K kvalite.

Katlov | 4K |

Skorá jarná rybačka sa Majovi naozaj podarila. Vydal sa k našim susedom do českej republiky a podarilo sa mu do podberáku naviesť naozaj krásne ryby. Zvýšil si svoj osobný rekorda a rybačku si poriadne užil. Zostrih jeho počínania možete sledovať v tomto videu.

Kaprárske recenzie: Orava Crater - 1 [ 4K ]

V ďalšej časti seriálu kaprárske recenzie sa Adam zameral na velmi zaujímavú vychytávku na spríjemnenie času do bivaku. Bluethootový reproduktor Orava - Crater 1 sa stal neoddelitelnou súčasťou na strednedlhých výpravach pri vode. Jeho zvuk je naozaj úžastný.

Jirka "Scopex" Majer [CarpTalk] Episoda 2

V druhej časti TalkShow s názvom CarpTalk sme vyspovedali ďalšieho skvelého človeka a srdcom kaprára Jirku Majera. Jeho kaprárske začiatky, emócie či miesta, ktoré on miluje najviac. Nielen to sa dozviete v druhej časti CarpTalku. Prajeme príjemné sledovanie.

Karel Nikl [CarpTalk] Episoda 1

V prvej časti TalkShow s názvom CarpTalk sme vyspovedali majstra sveta v love kaprov Karla NIkla. Jeho kaprárske začiatky, emócie, ktoré ho sprevádzajú na brehoch riek a jazier, či miesta, ktoré on miluje najviac. Aj to všetko sa dozviete v prvej časti CarpTalku. Prajeme príjemné sledovanie.