Video

    V tejto sekcii môžete sledovať videodokumentáciu členov spolku UltimateCarp z ich úspešných výprav za kaprami. Úlovky, typy, rady ale taktiež kompletné výpravy, videorecenzie či rozhovory Vám budeme pravidelne prinášať. Našu tvorbu môžete nájsť taktiež na YouTube kanály s názvom UltimateCarp TV

    Všetky zábery, ktoré sú použité vo videách UltimateCarp TV boli zachytené výlučne členmi nášho klubu pri pravidelných rybárskych výpravách. Hlavným cieľom našich videí je priblížiť a poďeliť sa s našími zážitkami a úlovkami ktoré sa nám daria zachytiť počas času ktorý trávime pri vode.     Dúfame že naše videá budú inšpiráciou pre dalších či už začínajúcich ale aj skusených kaprárov a že vám naše rady návody a typi dopomôžu ku krásnym úľovkom. Naše videá sú výlučne v HD kvalite preto odporúčame vždy prepnúť pre lepšiu kvalitu. 
Prajeme príjemné sledovanie.
 

Náročný rok | Hard year [ 4K ]

Rok 2020 bol taký aký bol. Ak by sa ma niekto opýtal, ako by som ho jedným slovom nazval, tak určite slovom náročný. Bol to jednoducho náročný rok pre veľa z nás. V krátkom videu som si pre vás pripravil zostrih toho najzaujímavejšieho čo sa tento rok u nás udialo v rámci kaprariny. Toto video bude zároveň slúžiť aj ako upútavka pre rok 2021 na náš youtube kanál UltimateCarp TV.

Neskorá jeseň | Late autumn [ 4K ]

Určite to viacerí z nás poznáte. Bola to taká ta klasicka viacdňová výprava na ktorej každoročne ukončujem sezónu. Nabral som opäť južný kurz a zavítal k našim susedom do Maďarska. Čakal som sice trošku lepšie počasie, tak o 3-4 stupňe teplejšie, no prerátal som sa. Koniec koncou aj o tom je tá naša milovaná kaprarina. Aj napriek tomu mi to pár krát píplo, alebo že by nepíplo ? No veď to uvidíte v mojom ďalšom videu. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si krátke video z neskorej jesennéj výpravy.

IBCC 2020 [ 4K ]

International Balaton Carp Cup v skratke IBCC je najväčší kaprársky pretek na svete na ktorom v aktuálnom ročníku štartovalo 250 teamov. V tomto roku sa konal netradične počas jesene a štartovali sme na ňom aj my. V nasledujúcich minutách sa dozviete čo sa chalanom podarilo na Balatóne nachytať, a čo všetko zažili. Pohodlne sa usaďte a želáme príjemné sledovanie. Team: UltimateCarp Nikl

LOV KAPRA v travinách | Carpfishing in grasses [ 4K ]

Tráva, tráva všade samá tráva. Aj takéto su niektoré lokality v Adamovej blízkosti na ktorých lovil počas jarného obdobia. Rýchla poobedná "podarená" akcička pri extremne zarastenej vode s popkami a vyladeným systémom ktorý fungoval dokonale. Pokojne sa usaďte a užite si jeho video v 4K kvalite.

Nová lokalita | New location [ 4K ]

Počas augusta sa Adam vybral na miestnú vodnú nádrž, na ktoréj doposial nikdy nechytal. Podarilo sa mu niečo chytiť ? Akú nástrahu použil ? Na akú príchuť reagovali ryby najlepšie ? Na tieto ale aj ďalšie otázky sa dozviete odpoveď v jeho novom videu. Prajeme príjemné sledovanie.

24 hodín | 24 hours [ 4K ]

Jeden deň, 24 hodín, z práce do práce a jedna ceznočná rybačka. V dnešnej rýchlej, časovo náročnej dobe musí byť človek flexibilný. Adam vám v jeho videu ukáže ako to rieši on. Užite si zábery ktoré sa mu podarili natočiť. Prajeme príjemné sledovanie.

Rybárska montáž Ronnie Rig [ 4K ]

Montáž Ronnie rig si v kaprárskej komunite nachádza stále väčšiu a väčšiu obľubu. Niet divu, veď má na konte množstvo krásnych úlovkov. V dnešnom videu si Adam vzal na mušku práve túto montáž a predstaví vám jeho spôsob viazania Ronnie rigu. Samozrejme ak máte zájem môžete sa nechať inšpirovať :)

LOV KAPRA v prekážkach [ 4K ]

Niekedy je potrebné prehodnotiť kritéria výberu vôd na ktorých chytáte. Prave to sa v aprili dialo u Adama, ktorému sa zmenili všetky plány doslova v sekunde. "Počas apríla som mal v pláne úplne iný lov na inej lokalite a iným spôsobom, no spoločenská situácie u nás a situácia na brehoch našich riek a jazier ma donútili prehodnotiť viacere premenné. Vyberal som si teda lokalitu nie na základe obsádky rýb ale hlavným kritériom bolo miesto kde bude čo možno najmenší rýbársky tlak na vodu a teda kde dosiahnem čo možno najväčší kľud. Volba padla na jeden mrtvy kanál ktorý je z veľkej časti zarastený a na niektorých miestach nechytatelný. V tomto videu vám priblížim jeden deň strávený práve na tomto mŕtvom ramene. Prajem príjemné sledovanie,"

LOV KAPRA z cieleného odhodu [ 4K ]

Adam sa počas dvoch marcových vychádzok k vode rozhodol vyskúšať taktiku na lov kapra z presne cieleného odhodu pomocou takzvaných distance sticks. Počas jeho pobytu pri vode sa mu podarilo zdolať velké množstvo menších rýb no našli sa aj také ktoré sa dostali pred kameru. Prajeme príjemné sledovanie.

Čas jít dál | Time to go [ 4K ]

Určite ste už aj vy mali pocit že je vo vašom živote čas na zmenu. Mnoho krát to nie je lahké ale proste nastane čas kedy musíte isť ďalej. Krátke video s názvom "Čas jít dál" bolo vytvorené pre veľmi dobrého kamaráta, človeka a člena nášho kaprarského spolku UltimateCarp. Video je vlastne rozlúčka ktorá Petrovi bude navždy pripomínať jeho milované miesto na ktorom strávil a obetoval jednu kpitolu svojho života.