Video

    V tejto sekcii môžete sledovať videodokumentáciu členov spolku UltimateCarp z ich úspešných výprav za kaprami. Úlovky, typy, rady ale taktiež kompletné výpravy, videorecenzie či rozhovory Vám budeme pravidelne prinášať. Našu tvorbu môžete nájsť taktiež na YouTube kanály s názvom UltimateCarp TV

    Všetky zábery, ktoré sú použité vo videách UltimateCarp TV boli zachytené výlučne členmi nášho klubu pri pravidelných rybárskych výpravách. Hlavným cieľom našich videí je priblížiť a poďeliť sa s našími zážitkami a úlovkami ktoré sa nám daria zachytiť počas času ktorý trávime pri vode.     Dúfame že naše videá budú inšpiráciou pre dalších či už začínajúcich ale aj skusených kaprárov a že vám naše rady návody a typi dopomôžu ku krásnym úľovkom. Naše videá sú výlučne v HD kvalite preto odporúčame vždy prepnúť pre lepšiu kvalitu. 
Prajeme príjemné sledovanie.
 

Merenye

Meso s Palom absolvovali v novembri 7 dňovú výpravu na známom maďarskom jazere Merenye. Zdolali množstvo krásnych kaprov a Mesovi sa dokonca podarilo zvýšiť si osobák s krásnym 24,40 KG šupináčom. Prajeme príjemné sledovanie!

Martin & Rudy: Sezóna 2017

Rudy Varga a Martin Illý a ich spoločné chvíle strávené pri vode v roku 2017 Prajeme prijemne sledovanie.

Kaprárske recenzie: Solárny panel - 20W

Vysokokapacitnú power banku BBDock sme vám predstavili už v jednej z predchádzajúcich recenzií. Tentokrát sme sa pozreli na solárny panel 20W ktorý slúži ako zdroj na dobíjanie BBDocku počas slnečných dní pri vode.

Kaprárske recenzie: Zimný komplet MCW 3IN1 HARDCORE SET

Spolok UltimateCarp v spolupráci s rybárskymi potrebami RYBA v Trnave Vám prináša ďalší diel seriálu kaprárske recenzie. Tento krát sa chalani pozreli na Zimný komplet MCW 3IN1 HARDCORE SET od spoločnosti MIVARDI.

Silvestrovský špeciál / Brepty + Nepodarené scény

Pri natáčaní rôznych videí scénok či recenzií, sa nie vždy všetko podarí na prvý pokus. Preto sme nazbierali zopár úsmevných scénok vtipných záberov a zhrnuli ich do jedného silvestrovského videa. Za celý spolok UltimateCarp Vám želáme Šťastný nový rok 2018.

Majov zostrih 2017

Sezóna 2017 končí a Majo si pre Vás pripravil krátky zostrih sezońy a zároveň chce popriať krásne vianočné sviatky.

Kaprárske recenzie: Čln Admiral AM - 290 s pevnou podlahou a kýlom

Spolok UltimateCarp v spolupráci s rybárskymi potrebami RYBA v Trnave Vám prináša ďalší diel seriálu kaprárske recenzie. Tento krát sa chalani pozreli na čln Admiral AM - 290 s pevnou podlahou a kýlom.

Kaprárske recenzie: Brodiace čižmy PROS Premium

Spolok UltimateCarp v spolupráci s rybárskymi potrebami RYBA v Trnave Vám prináša ďalší diel seriálu kaprárske recenzie. Tento krát sa chalani pozreli na brodiace čižmy od spoločnosti PROS, konkrétne Brodiace čižmy PROS Premium.

Kaprárske recenzie: Lehátko Mivardi Stealth Flat8

Spolok UltimateCarp v spolupráci s rybárskymi potrebami RYBA v Trnave Vám prináša ďalší diel seriálu kaprárske recenzie. Tento krát sa chalani pozreli na lehátko od spoločnosti MIVARDI, konkrétne Lehátko Mivardi Stealth Flat8. 

Kaprárske recenzie: Taška Mivardi Professional

Spolok UltimateCarp v spolupráci s rybárskymi potrebami RYBA v Trnave Vám prináša ďalší diel seriálu kaprárske recenzie. Tento krát sa chalani pozreli na tašku od MIVARDI, konkrétne MIVARDI PROFESSIONAL.