Video

    V tejto sekcii môžete sledovať videodokumentáciu členov spolku UltimateCarp z ich úspešných výprav za kaprami. Úlovky, typy, rady ale taktiež kompletné výpravy, videorecenzie či rozhovory Vám budeme pravidelne prinášať. Našu tvorbu môžete nájsť taktiež na YouTube kanály s názvom UltimateCarp TV

    Všetky zábery, ktoré sú použité vo videách UltimateCarp TV boli zachytené výlučne členmi nášho klubu pri pravidelných rybárskych výpravách. Hlavným cieľom našich videí je priblížiť a poďeliť sa s našími zážitkami a úlovkami ktoré sa nám daria zachytiť počas času ktorý trávime pri vode.     Dúfame že naše videá budú inšpiráciou pre dalších či už začínajúcich ale aj skusených kaprárov a že vám naše rady návody a typi dopomôžu ku krásnym úľovkom. Naše videá sú výlučne v HD kvalite preto odporúčame vždy prepnúť pre lepšiu kvalitu. 
Prajeme príjemné sledovanie.
 

The Night (Noc)

Počas roka 2017 sa Adamovi darilo najmä za tmy či skoro ráno. Aj preto jeho nové video nesie názov Noc. Asi nám dáte za pravdu, že noc pri vode má zvláštnu magickú atmosféru. My osobne nočný rybolov a hlavne non stop rybolov milujeme. Užite si aj vy zábery, ktoré sa mu počas roka podarilo nazbierať. Príjemné sledovanie.

Sportex cup 2017

Mišo s Majom koncom septembra opäť reprezentovali farby UC na Sportex Cupe 2017. Ich počínanie si môžte pozrieť na videu. Príjemné sledovanie.

UltimateCarp Weekend 2017

V dňoch 29.9. - 1.10.2017 sa konal druhý ročník stretnutia členov spolku UltimateCarp s názvom UltimateCarp Weekend 2017. Zišla sa opäť skvelá partia kaprárov a na brehu panovala skvelá atmosféra a pohoda. V tomto videu si môžete pozrieť ako to celé prebiehalo :)

Moje kľudné dni ( My pleasant days)

Majovi to na stretnutí členov spolku UltimateCarp pekne pípalo, vo videu si môžete pozrieť v skratke jeho úlovky a taktiež ako si vychutnáva pokoj a pobyt pri vode.

UltimateCarp Cup 2017

Pozrite si zostrih toho najlepšieho z prvého ročníka UltimateCarp Cup 2017. Zišla sa skvelá partia a počas celého preteku panovala skvelá nálada. Všetkým súťažiacim a sponzorom veľmi pekne ďakujeme a víťazom gratulujeme ! O rok opäť ?!

Ecsed

Chalani zo spolku UltimateCarp Horvi a Meso strávili 7 dní na maďarskom jazere Ecsed. Podarilo sa im zdolať zopár krásnych kaprov a počas toho aj zaznamenať zopár záberov či fotografií ktoré môžete vidieť v ich videu.

V znamení búrok

Majo a Mišo sa vybrali k vode na víkendových 48 hodín. Počas celého víkendu bojovali najmä s počasím. Vysoké teploty, prudký vietor či búrky im skutočne dali zabrať. Aj napriek týmto neduhom sa im podarilo zdolať pár krásnych úlovkov.

Chvíle s najbližšími (Moments with family)

Majo si pár dní pri vode vychutnával aj s rodinou a podarilo sa im aj pár ryb dostať na podložku.

The Dream (Sen)

The Dream (Sen) je voľné pokračovanie prvého Adamovho videa s názvom Čas. Tento krát sa mu podarilo splniť si sen a zachytať si kapre na nádhernom rybníku v českej vysočine. Prajeme príjemné sledovanie.

Lov kapra - 24hodín na štrkovisku (24hours on Gravel lake)

UCB Martin absolvoval 24hodinovku na štrkovisku na západnom slovensku. Jeho počínanie môžete sledovať v tomto videu. Príjemné sledovanie.