Video

    V tejto sekcii môžete sledovať videodokumentáciu členov spolku UltimateCarp z ich úspešných výprav za kaprami. Úlovky, typy, rady ale taktiež kompletné výpravy, videorecenzie či rozhovory Vám budeme pravidelne prinášať. Našu tvorbu môžete nájsť taktiež na YouTube kanály s názvom UltimateCarp TV

    Všetky zábery, ktoré sú použité vo videách UltimateCarp TV boli zachytené výlučne členmi nášho klubu pri pravidelných rybárskych výpravách. Hlavným cieľom našich videí je priblížiť a poďeliť sa s našími zážitkami a úlovkami ktoré sa nám daria zachytiť počas času ktorý trávime pri vode.     Dúfame že naše videá budú inšpiráciou pre dalších či už začínajúcich ale aj skusených kaprárov a že vám naše rady návody a typi dopomôžu ku krásnym úľovkom. Naše videá sú výlučne v HD kvalite preto odporúčame vždy prepnúť pre lepšiu kvalitu. 
Prajeme príjemné sledovanie.
 

Tandembaits cup 2017

Chalani bojovali na pretekoch kde boli bodované 3 najťažšie ryby, chytili okolo 30 ryb ale všetko okolo 9 kilo tak to na lepšie umiestnenie bohužiaľ nestačilo.

CarpMarathon Labe 2017

Matej Sandra a Adam sa v čase 4.5. - 8.5.2017 zúčastnili na medzinárodnom kaprarskom preteku CarpMarathon Labe 2017. Ako sa im darilo a ako sa umiestnili môžete sledovať v tomto videu.

Moja sezóna 2016 (My season 2016)

UCB Martin a jeho pekný zostrih sezóny 2016

Kaprárske recenzie: BBdock

Dostali sme za úlohu od výrobcov externého zdroja BBdock spracovať recenziu a otestovať jeho vlastnosti. BBdock nás veľmi milo prekvapil a môžeme bez akýchkoľvek pochýb tvrdiť že podobný produkt nemá na našom trhu konkurenciu. Jeho kapacita prevedenie a vlastnosti sú jednoducho skvelé a s určitosťou sa stane veľkým pomocníkom pre mnoho rybárov na ich viacdňových vychádzka.

Osobnosti Slovenskej kaprariny Epizoda 5: Ivan Fabian

V piatej časti seriálu Osobnosti Slovenskej kaprariny Adam vyspovedal Ivana Fabiana. Vo videu sa dozviete kedy a ako začal s kaprarinou, aký má názor na jej vývoj, ako strávil sezónu 2016 ale aj to čo plánuje na rok 2017 a tiež aký má názor na petíciu za K70 na Slovensku.

Osobnosti Slovenskej kaprariny Epizoda 4: Miloš Švihorík

Hosťom štvrtej časti seriálu Osobnosti Slovenskej kaprariny bol vždy dobre naladený a usmievavý Miloš Švihorík. Vo videu sa dozviete ako a kde začal s kaprarinou, s lovom na boilies,akú mal sezónu 2016, čo plánuje na nadchádzajúci rok ale aj jeho typy na úspešnú montáž a mnoho ďalšieho.

Osobnosti Slovenskej kaprariny Epizoda 3: Martin Kostovič

V tretej časti relácie Osobnosti Slovenskej kaprariny Adam vyspovedal Martina Kostoviča. Jeho pretekárske úspechy, plány na rok 2017, hodnotenie predchádzajúcej sezóny a mnoho ďalšieho sa dozviete priamo vo videu.

Osobnosti Slovenskej kaprariny Epizoda 2: Peter Šimonič

Druhá Epizóda zo seriálu Osobnosti slovenskej kaprariny s Peťom "Šunesom" Šimoničom. O tom ako plánuje svoje výpravy. Kam sa chystá a čo plánuje na rok 2017 a mnoho ďalšieho. Prajeme príjemné sledovanie.

Osobnosti Slovenskej kaprariny Epizoda 1: Peter Hofierka

Prvý diel seriálu Osobnosti Slovenskej kaprariny. Hosťom bol Peter "Hofi" Hofierka. Pozrite si rozhovorov s ním o potápaní, pretekoch ale aj o tom čo plánuje v nadchádzajúcej sezóne 2017.

Spolu sme UltimateCarp (Together we are UltimateCarp)

Krátky zostrih zo sezóny 2016. Spoločné chvíle, priateľstvo, zážitky, úlovky v jednom video od chalanov zo spolku UltimateCarp.