Video

    V tejto sekcii môžete sledovať videodokumentáciu členov spolku UltimateCarp z ich úspešných výprav za kaprami. Úlovky, typy, rady ale taktiež kompletné výpravy, videorecenzie či rozhovory Vám budeme pravidelne prinášať. Našu tvorbu môžete nájsť taktiež na YouTube kanály s názvom UltimateCarp TV

    Všetky zábery, ktoré sú použité vo videách UltimateCarp TV boli zachytené výlučne členmi nášho klubu pri pravidelných rybárskych výpravách. Hlavným cieľom našich videí je priblížiť a poďeliť sa s našími zážitkami a úlovkami ktoré sa nám daria zachytiť počas času ktorý trávime pri vode.     Dúfame že naše videá budú inšpiráciou pre dalších či už začínajúcich ale aj skusených kaprárov a že vám naše rady návody a typi dopomôžu ku krásnym úľovkom. Naše videá sú výlučne v HD kvalite preto odporúčame vždy prepnúť pre lepšiu kvalitu. 
Prajeme príjemné sledovanie.
 

Vianočná kapustnica 2016 (Christmas cabbage soup 2016)

Dňa 3.12.2016 sa chalani zúčastnili Súťaže vo varení tradičnej vianočnej kapustnice. Celé podujatie sa odohrávalo v príjemnej predvianočnej atmosfére a my sme boli pri tom. Tu je krátky zostrih. Prajeme príjemné sledovanie a všetkým kto nás navštívili a ochutnali našu kapustnici ďakujeme, bolo vás naozaj neúrekom :)

Krátky film: Čas (Short movie: The Time)

Čas je krátky film ktorý zachytáva Adamov jesenný lov kaprov kaprov na miestnej vode. Nie peniaze, počasie či skúsenosti ale čas je najväčšou prekážkou kaprárov. Prajeme príjemné sledovanie.

Sports Carp Tour 2016

Peťovi a Matejovi to spolu ladí a tak si pre vás pripravili krátky zostrih z pretekov Sports Carp Tour 2016 ktorých sa zúčastnili.

UltimateCarp Summer Session 2016

Prvý ročník letného stretnutia členov spolku UltimateCarp. Skvelá partia, super zážitky a krásne úlovky, to všetko nechýbalo na prvej spoločnej hromadnej výprave. Sledujte zostrih zo UC Summer Session 2016. Prajeme príjemné sledovanie.

Menej voľného času no viacej radosti ( Less free time but more joy)

Majov krátky zostrih záberov zo sezóny 2015. Popri práci a rodine je ťažké si nájsť chvíľku času na záľubu ktorá nás všetkých spája. O to viac by sme si to mali užívať.

Fluorocarbonová montáž (Fluoro rig)

Čoraz častejšie sa začína používať na koncové montáže fluorocarbonový materiál. Matej nám prezradil stručný návod na jeho obľúbenú fluorocarbonovú montáž s prívesným vlasom z klasickej spletenej šnúrky. Veľmi účinná a chytľavá montáž.

Dva jednoduché PVA tipy (Two simple PVA tips)

Krátky návod na dva jednoduché tipy s PVA materiálom. Vyskúšajte aj vy tipy ktoré odporúča Adam. Veľa šťastia a úspechov pri vode.

Päť horúcich dní pri vode (Five hot days at the lake)

UltimateCarp Boys Matej a Adam si spolu naplánovali v júli 5 dňovú výpravu. Počas horúcich dní nebolo ľahké vyprovokovať kaprov k záberu no zopár sa chalanom podarilo zdolať. Prajeme príjemné sledovanie.

72 hodín na VN Dolné Dubové (72 hours on the lake Dolne Dubove)

Majovi sa počas tropických dni, ktoré vystriedali veľké búrky podarilo dostať do podberáku fakt pekne ryby.

Prvá non-stopka v roku 2016 (First non-stop carpfishing in year 2016)

Majo sa vybral na svoju obľúbenú miestnu vodu. Keďže na miestnych a zväzových vodách sa už zopár dní smie chytať non-stop tak si práve nočný lov naplno užil.