Video

    V tejto sekcii môžete sledovať videodokumentáciu členov spolku UltimateCarp z ich úspešných výprav za kaprami. Úlovky, typy, rady ale taktiež kompletné výpravy, videorecenzie či rozhovory Vám budeme pravidelne prinášať. Našu tvorbu môžete nájsť taktiež na YouTube kanály s názvom UltimateCarp TV

    Všetky zábery, ktoré sú použité vo videách UltimateCarp TV boli zachytené výlučne členmi nášho klubu pri pravidelných rybárskych výpravách. Hlavným cieľom našich videí je priblížiť a poďeliť sa s našími zážitkami a úlovkami ktoré sa nám daria zachytiť počas času ktorý trávime pri vode.     Dúfame že naše videá budú inšpiráciou pre dalších či už začínajúcich ale aj skusených kaprárov a že vám naše rady návody a typi dopomôžu ku krásnym úľovkom. Naše videá sú výlučne v HD kvalite preto odporúčame vždy prepnúť pre lepšiu kvalitu. 
Prajeme príjemné sledovanie.
 

Víkend v znamení kapra (Carp weekend)

UltimateCarp Boy Matej sa vybral na víkend k vode aj napriek totálnym horúčavám sa mu podarilo zdolať kapra 10+. Skvelé !

Náš uhol pohľadu (Our point of view)

Adam spolu so svojou priateľkou Sandrou absolvoval v posledných dňoch pár chvíľ pri vode a pripravil pre vás ďalšie podarené video. O tom že sa im darilo svedčí aj kapor z miestnej vody ktorý nemal ďaleko k 14 kilogramom.

Amúry vs. Kapre (Grass carp vs. Carp)

UCB Majo s kamrátom Lacom sa vybrali na Majov najobľúbenejší revír a to na  Dolnobarský rybník. Ryby išli ešte do trenia ale im sa aj napriek tomu podarilo zdolať fakt pekne ryby.

CarpMarathon Dolné Dubové 2016

Majo a Adam sa zúčastnili na treťom ročníku kaprárskeho maratónu v Dolnom Dubovom. Ako sa chalanom darilo a ako skončili môžete sledovať vo videu.

Štyri dni v prekážkach (Four days in a hazard)

Majo sa v apríli vybral na výpravu na zarastené jazero plné prekážok. Aj napriek tomu sa mu podarilo na podložku dostať krásne ryby. Prajeme príjemné sledovanie.

Štyri kaprárske srdcia (four carpers's hearts)

Akonáhle vyšlo najavo že títo štyria chalani idú spoločne k vode tak bolo úplne jasné čo z toho vznikne. Krásne ryby, skvelé zážitky a podarené video sú dôkazom toho, že spoločne im to ide famózne.

Jarné prebúdzanie pri vode (Spring Awakening at the lake)

Adam po zime absolvoval prvú viacdňovú výpravu v tomto roku. Podarilo sa mu do podberáku dostať par pekných úlovkov.

Rozlúčka so zimou (Farewell to winter)

Tohtoročná zima bola nadštandardné priaznivá a naklonená všetkým rybárom. Adam strávil tiež pár vychádzok na miestnej vode na západnom slovensku, ale nebudeme prezrádzať viac. Pozrite si jeho video.

Majov pôžitok z rybolovu (Enjoyment of fishing)

Kaprarina, to nie sú len obrovskí kapry a pôžitok z ťahania veľkých úlovkov. Kaprár by mal byť šťastný už len preto, že je pri vode.  Vzduch, ticho a voda navodzujú pohodu a neskutočný relax.

CarpShow Trenčín 2016

Chalani zo spolku UltimateCarp sa boli spoločne pozrieť na CarpShow 2016 v Trenčine. Ako to tam vyzeralo si môžete pozrieť vo videu.